WEST EYE HOSPITAL CAUTA RECEPTIONERA

S.C. WEST EYE HOSPITAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampina si inregistreaza pacientii

Preia apelurile telefonice

Efectueaza programari si ofera pacientilor informatii in legatura cu activitatea si serviciile spitalului

Alte responsabilitati conform fisei postului

CERINTE

Disponibilitate de a lucra full time

Abilitati de operare PC

Persoana serioasa, responsabila

Bune abilitati de comunicare, relationare

Atitudine proactiva, implicare, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata

Cu o vasta experienta, WEST EYE HOSPITAL Group si-a inceput activitatea in domeniul oftalmologic in Turcia in anul 2004, unde si-a propus sa raspunda nevoilor pacientilor, imbinand dotarile de ultima generatie cu profesionalismul desavarsit al echipei medicale.

WEST EYE HOSPITAL detine 2 sali de operatie, o sala Laser Excimer - Intralase, 5 cabinete de consultatie, cabinete de investigatii, sali pre si post-operatorii si 5 rezerve pentru pacienti. Este un centru medical cu dotari de ultima generatie, unele dintre acestea unice in Romania, putandu-se realiza variate tipuri de investigatii si tratamente pentru problemele oftalmologice.

WEST EYE HOSPITAL isi propune sa ofere prin intermediul spitalului din Bucuresti cele mai bune servicii de oftalmologie din Romania, la cele mai inalte standarde de calitate, prin intermediul unei echipe de medici de inalta competenta profesionala.