WEBMASTER CONTENT WRITER

QSearch

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tineri, studenti pasionati de domeniul IT si al Marketing-ului Online, carora le oferim posibilitatea incheierii unui parteneriat startegic, de lunga durata.

1.Gestioneaza, intretine, supravegheaza, controleaza, indruma si consiliaza activitatea de dezvoltare a site-ului companiei.
2.Defineste un caiet de sarcini de optimizare a site-ului in cadrul motoarelor de cautare (Google in principal) prin Google Analytics, Google WebMaster Tools si alte instrumente SEO.
3.Indeplineste sarcinile de optimizare.
4.Urmareste si analizeaza traficul site-ului companiei.
5.Intretine site-ul pentru a activitate cat mai dinamica a acestuia.

CERINTE

1.Minim studii medii sau in curs de finalizare studii superioare
2.Experienta anterioara in administrarea de site-uri web.
3.Experienta in campanii Adwords, Google Analytics, Google WebMasterTools
4.Cunostinte medii de HTML/CSS
5.Comunicativ, cu bune abilitati de relationare si integrare intr-o echipa.

Noi suntem un grup de profesionisti in domeniul Resurselor Umane, dedicat atragerii si mentinerii angajatilor excelenti. Noi oferim o gama specializata de servicii si suport in ocuparea fortei de munca, in formarea profesionala, in relatiile cu angajatii, in sistemul de motivare, beneficii, compensare si siguranta la locul de munca. Noi ne efectuam activitatea cu profesionalism, la cel mai inalt standard, oferind un rezultat calitativ si cuantificabil clientilor nostri externi. Suntem comisi urmatoarelor valori:
*Integritate: Prin castigarea increderii si a respectului in alinierea valorilor, cuvintelor si actiunilor noastre.
*Colaborare: Alegem cele mai bune decizii construind parteneriate si impartasind cunoastintele si resursele noastre.
*Excelenta: Furnizam servicii deosebite clientilor nostri, straduindu-ne sa fim cei mai buni in tot ceea ce facem.