Web Software Developer (Freelanceri) - 1500 - 2500 euro!

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate majora! Recrutez Soft Web Developeri pentru o companie cu birouri in Cluj si Bucuresti. Candidatii vor lucra ca freelanceri (PFA, ii, SRL) cu contract de colaborare.

CERINTE

Web experience - minimum 1 de experienta , C# background , Python, Extensive JavaScript usage, SQL (MsSQL) , ServiceStack, Web Api (v1 & v2), Angular.js. Alte skills-uri apreciate: experienta in Agile development (SCRUM), jQuery and jQuery Mobile experienta de utilizare , NoSQL este un plus (MongoDB, RavenDb) , Node.js este un plus major, HTML 5 experienta in utilizare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera: valoare contractuala de baza + 10 % suport pentru taxe + o suma lunara ca si expense allowance + bonus la 6 luni + suport la relocare. Alte facilitati : office snacks, Friday lunch , recreation room , calatorii, etc. Disponibilitatea la relocare in Bucuresti sau in Cluj este un avantaj important.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.