Web developer

EUROHALE ANTREPRENOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Cunoasterea limbajelor: PHP, JAVASCRIPT, HTML/ HTML5, CSS constituie avantaj baze de date: SQL si MySQL
-Dezvoltare back-end si front-end, in special pe Wordpress.
-Lucrul cu platforme cunoscute precum WordPress (obligatoriu), constituie avantaj cunoasterea altor CMS-uri: PrestaShop, Magento, OpenCart.
-Reprezinta un avantaj cunoasterea altor limbaje de programare
- Optimizari continut si promovari pe internet (SEO) la site-uri web: magazine online, site-uri de prezentare, etc.
- Realizare si intretinere campanii Google Ad Words / Google Analytics

CERINTE

Pasionat de PROGRAMARE
Cunosterea standardelor WEB
Seriozitate, Dedicare, Profesionalism, Colegialitate
Capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
O buna comunicare cu ceilalti colegi si clientii firmei.
Mentinerea unei bune imagini a companiei.
Cunoasterea limbii engleze este necesara

Eurohale reprezinta un grup de firme specializat in productia, proiectarea si montajul de structuri metalice industriale:
proiectare si/sau consultanta pentru structuri metalice;
productie si livrare de structuri metalice;
livrare si montaj structuri de rezistenta mixte (beton si metal);