Web Designer / Web Developer

C WEB DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Web Designer / Web Developer talentat si pasionat de domeniul web cu care sa lucram la cele mai tari proiecte.

CERINTE

- cunostinte solide de HTML, CSS, Wordpress;
- cunostinte de baza de PHP, Adobe Illustrator si Photoshop;
- capacitate de gandire si punere in practica a unui marketing online;
- capacitate de analiza, sinteza, invatare si adaptare;
- implicare si creativitate.

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru placut, intr-o echipa mica si sociabila;
- oportunitatea de a lucra direct cu clientii;
- salariu de baza + comision la fiecare proiect finalizat.

C Web Design este o companie co-finanțată prin Fondul Social European. Formată dintr-o echipă tânără și ambițioasă, firma noastră vine în sprijinul clientilor cu unele dintre cele mai avantajoase servicii existente pe piață. Activitatea pe care o depunem constă în: creare site-uri de prezentare, creare magazine online, realizare elemente grafice (logo-uri, flyere etc.), optimizare SEO și promovare, găzduire site, servicii de mentenanță, social media marketing, content writing & copyright.