WEB DESIGNER in Bucuresti

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de design-ul static sau animat pentru website-urile noastre, newslettere, bannere si alte proiecte online;
- Conceperea de UI/UX pentru aplicatii web-based;
- Cunostinte bune de Adobe Photoshop, Illustrator;
- Dezvoltarea de elemente de identitate vizuala;
- O mare atenție la detalii;
- Dorinta de a invata despre noi tehnologii.

CERINTE

- portofoliu de proiecte relevant
- capacitate creativa si talent
- cunostinte bune de HTML, CSS
- cunostinte de Java Script constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- activitate in cadrul unei companii cu spirit antreprenorial, unde se lucreaza si se dezvolta propriul produs
- birou in zona centrala a Bucurestiului (zona Intercontinental)
- nivel salarial atractiv

Suntem o firma de consultanta in domeniul resurselor umane din Sibiu si oferim servicii de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de specialisti cu studii superioare, middle management si top management.
Prin munca si profesionalismul nostru, prin aprecierea clientilor nostri ne-am consolidat pozitia pe piata locala de consultanta resurse umane si ne-am castigat un loc de frunte printre companiile de consultanta HR din Sibiu.