Web Designer

CMC MOTO CLASS COMPANY SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie nationala in domeniuil automotive cauta artisti graficieni pentru proiectele online- proprietatile online/ aplicatiile si campaniile de promovare outdoor.

- Concepe propuneri UI, UX
- Creatie si executie materiale grafice in proiecte de branding
- Creatia Layout-urilor pentru proiectele alocate
- Colaboare stransa cu membrii celorlalte departamente pentru atingerea obiectivelor companiei
- Implicare in optimizarea proprietatilor online din punct de vedere UI/UX
-Management de brand si identitati vizuale
- Participare in intalnirile de echipa si la pitch-urile pentru abordarea potentialilor clienti
- Abilitati de comunicare

CERINTE

-Adobe Photoshop, Adobe Flash, Ilustrator
-CSS/Html si  jQuery, php, mysql

BENEFICII OFERITE

Iti oferim un mediu de lucru proactiv, colectiv tanar, beneficii salariale competitive, birou in zona centala cu acces facil la metrou, si toate premisele sa te autodepasesti.

Start Up in domeniul Automotive, cauta profesionisti talentati pentru departamentul Intern de Marketing Online: Professional Web Designer, Php Programmer si Seo Specialist