Vulcanizator auto

S.C. CAFY JR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

*cautam vulcanizatori cu experienta jante,anvelope,service roti. *Salariu motivant +comision
*Bonusuri in functie de realizari
*Salariu minim 1500 lei+comision 20% din toate manoperele

CERINTE

experienta de minim 1 an in domeniu

BENEFICII OFERITE

bonusuri din toate manoperele executate

S.C. CAFY JR S.R.L. ofera clientilor servicii complete de mecanica, tinichigerie, vopsitorie, electrica, geometrie, diagnoza, statie ITP, spalatorie vulcanizare.
Conceptul acestui service a fost dezvoltat urmarind dorinta clientului de a se adresa unui service care sa ofere o gama variata de servicii de calitate, detinand o competenta tehnica ridicata, si utilaje si aparatura de ultima generatie.
Suntem intr-o continua dezvoltare si avem nevoie de personal pentru urmatoarele posturi: spalator, vulcanizator, vopsitor, mecanic, tinichigiu, electrician, consilier piese auto, geometrist auto, gestionar anvelope, consilier jante si anvelope si pregatitor vopsitor.
Candidatul ideal trebuie sa fie serios, cu experienta vasta in domeniul si dispus sa lucreze pentru o perioada cat mai lunga de timp in cadrul companiei noastre