VULCANIZATOR

SC REMAT BUCURESTI SUD SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam vulcanizator cu experienta pentru vulcanizare auto camioane si dezmembrari auto

CERINTE

Experienta pentru vulcanizare auto camioane si dezmembrari auto de minim 6 luni

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa (15 lei/zi)
Asiguram transport

S.C. Remat Bucuresti Sud S.A. este membra a grupului REMATHOLDING care si-a propus si a reusit sa detina un segment semnificativ al pietei reciclarii deseurilor metalice si nemetalice. Dorim sa identificam permanent nevoile clientilor, sa le oferim servicii de calitate si pentru aceasta investim in permanenta in tehnologii noi si in specializarea personalului.
Suntem in topul activitatii de reciclare, oferind seriozitate, competenta si continuitate.
Intr-o economie mondiala cu tendinte evidente de globalizare si cu o crestere exponentiala a consumurilor, utilizarea rationala si eficienta a resurselor, in special cele materiale, reprezinta un deziderat al intregii planete.
Dezvoltarea industriala creeaza bunastare economica, dar foloseste resurse epuizabile si genereaza poluare.
De aceea, misiunea noastra principala este de a prelua si a prelucra eficient deseurile in vederea protejarii mediului.
Astfel, asiguram reintroducerea in circuitul de productie a unor materii prime secundare de inalta calitate.