VOLUNTARIAT - Graphic Designer

DevAcademy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creatie grafica web
- creare si incarcare foto si bannere pe site

CERINTE

- experienta in web design
- experienta in lucrul cu Photoshop
- experienta in lucrul cu InDesign, Illustrator, Corel Draw, HTML, CSS ( reprezinta un avantaj)
- disponibilitate pentru voluntariat
- sa dispui de timp liber pentru a aloca 2 ore/zi acestui proiect
- pasiune pentru web design si dorinta de a invata

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
- Noi iti propunem sa faci toate aceste lucruri intr-un mediu placut, alaturi de oameni deschisi si profesionisti, pasionati de munca lor!
- Oportunitatea de a te dezvolta si a lucra alaturi de o echipa care sustine un proiect de invatare, ce se adreseaza tinerilor studenti pasionati de programare.

Daca vrei sa te alaturi ca voluntar trimite CV-ul tau la carmen.bratu@devacademy.ro

DevAcademy este rezultatul ingeniozitatii, al bunei cunoasteri a domeniului IT, precum si al unei doze consistente de munca.
Suntem o comunitate de programatori care se afla in continua dezvoltare, ce are ca valori: pasiune, responsabilitate, creativitate pentru progres, perfectionare si invatare continua.

Confidential & Proprietary – HR Dept.