Voluntariat -Financial Market Research Analyst

DevAcademy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul analistului de piata, este acela de a identifica si atrage noi surse de finantare pentru proiectele organizatiei DevAcademy

De ce ai nevoie pentru a face parte din echipa DevAcademy ?
Pentru acest rol, cautam o persoana energica, ambitioasa, motivata, cu dorinta si capacitate de invatare si dezvoltare a carierei
Care vor fi responsabilitatile tale in cadrul Dev Academy?
- Prospecteaza piata In vederea identificarii de surse de finantare pentru organizatie
- Analizeaza, documenteaza si raporteaza rezultatele cercetarii
- Propune solutii de implementare
- Participa la implementarea planului de finantare, la evenimente, intalniri, negocieri

CERINTE

Cerinte
- Sutdii universitare economice/ marketing/ administrare afaceri
- Capacitate de analiza si sinteza
- Abilitati de calcul matematic
- Cunostinte operare PC ( MS Office)
- Experienta in activitati de marketing research
- Experienta in pregatire rapoarte si prezentare informatii
- Abilitati de negociere si interrelationare personala

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
- Noi iti oferim experienta noastra si un mediu placut, o echipa de oameni deschisi si profesionisti, pasionati de munca lor!
- Oportunitatea de a te dezvolta si a lucra alaturi de o echipa care sustine un proiect de invatare, ce se adreseaza tinerilor studenti pasionati de programare.
- Vino sa investesti in dezvoltarea ta personala si profesionala

Daca vrei sa te alaturi ca voluntar trimite CV-ul tau la Carmen.bratu@devacademy.ro

DevAcademy este rezultatul ingeniozitatii, al bunei cunoasteri a domeniului IT, precum si al unei doze consistente de munca.
Suntem o comunitate de programatori care se afla in continua dezvoltare, ce are ca valori: pasiune, responsabilitate, creativitate pentru progres, perfectionare si invatare continua.

Confidential & Proprietary – HR Dept.