Vino in echipa noastra de medici !

CENTRUL MEDICAL ALEXIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru departamentul de medicina muncii avem nevoie de 4 colegi.Avem peste 2000 de contracte active anual si un flux de peste 15.000 de clienti.

Daca activezi in specialitatile:
-medicina muncii
-medicina de familie
-medicina generala
-medicina interna
si esti:
-medic cu compententa limita
-medic rezident
-medic specialist

alătură-te echipei noastre!

Ce vei face?
Exact ce face un medic: consultatii, recomandari, interactiunea cu (in special) angajatii firmelor care isi efectueaza controalele de medicina muncii.

CERINTE

Candidatul pe care ni-l dorim ar trebui sa aiba:

- Studii de specialitate absolvite;
- Experienta conform cerintelor anuntului;
- Abilitati potrivite de comunicare si relationare cu pacientul;
- Capacitate de organizare a activitatii individuale;
- Orientare catre performanta si nevoile clientilor, atat individual cat si la nivel de echipa;
- Atitudine profesionista in relatia cu pacientii;
-Abilitatea de a scrie și a vorbi fluent

BENEFICII OFERITE

Ce ii vom oferi acestuia:

-salariu in conformitate cu abilitatile dovedite
- program flexibil de luni pana vineri
-weekend liber
-comision pentru recomandari clienti, persoane fizice sau juridice
-transport platit
-loc de munca placut, ultracentral, accesibil
-colectiv tanar si dinamic
-servicii medicale gratuite, neconditionate de abonamente sau altceva

Mai avem posturi libere si pentru ecografie si medicina de familie.

Important: ne recomanzi un medic care lucreaza minim 4 luni la noi in departmentul medicina muncii? Primesti bonsul de recomandare.

Societatea noastra va ofera posibilitatea supravegherii starii de sanatate a angajatilor in relatie cu determinantii profesionali specifici postului/locului de munca prin serviciul de Medicina Muncii.
Experienta in domeniul medical privat de 12 ani, experienta in domeniul medicinei muncii de 4 ani, flexibilitatea cu dorintele si exigentele clientilor si cele mai mici tarife in raport cu serviciile prestate sunt atuuri care nu pot fi trecute cu vederea.

Principalul beneficiu obtinut de firmele client prin utilizarea serviciilor noastre de Medicina Muncii este cresterea productivitatii muncii prin reducerea concediilor medicale si imbunatatirea starii de sanatate a angajatilor.