ViitorPlus cauta manipulant marfa pentru proiectul Recicleta.

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de “reciclist” (manipulant marfa) este de 8 ore/zi, perioadă determinată de 3 luni, cu posibilitate de prelungire. Salariu net de 1.200 RON.

Responsabilitățile sunt următoarele:

deplasarea la firmele înscrise în proiect pe cargo-tricicleta și colectarea deșeurilor de hârtie strânse de acestea (încărcarea și descărcarea cargo-tricicletei și a remorcii).
asigurarea completării și semnării documentației necesare de către persoanele avizate.

Pentru a aplica și a vă programa la un interviu, sunați la numarul de telefon: 0735.215.453 sau trimiteti-ne CV-ul pe adresa de mail: hr@viitorplus.ro.

CERINTE

- seriozitate;
- responsabilitate;
- punctualitate;
- cunoasterea legislatiei rutiere reprezintă un avantaj.

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.