VANZATORI (part-time)

Passion4Work

Job expirat

RESPONSABILITATI

PASSION 4 WORK cauta sa angajeze, pentru clientul sau, important comerciant de incaltaminte:

CERINTE

Ne dorim:
- Sa fie orientati catre obtinerea de rezultate
- Sa aiba abilitati excelente de a interactiona cu clientii, sa se muleze pe nevoile acestora
- Sa indrume clientii in alegerea produselor si vanzare directa catre clienti
- Sa fie activi, flexibili si independenti de propria activitate
- Sa fie perseverenti, responsabili si seriosi
- Sa fie rezistenti la stres, stabili si fideli locului de munca

BENEFICII OFERITE

- Contracte de munca tip part-time (20ore/sapatamana)
- 14 salarii si multe alte beneficii
- Sistem atractiv de bonificatii
- Scolarizare intensiva
- Siguranta locului de munca

Passion4Work este una dintre firmele cele mai importante din domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.

In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica, punand pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri, calitatea serviciilor, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.