Vanzator - Zona Lujerului, Sector 6

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătirea produsului in zona speciala
- Pregătirea si aducerea produselor din depozit
- Umplerea rafturilor
- Asigurarea ordinii si curăţeniei rafturilor
- Asigura predarea produselor din depozit către vânzători si către clienţi

CERINTE

- Nivel minim de calificare: gimnaziu, scoala profesionala sau bacalaureat
- Nu este necesara experienta anterioara
- Raioane disponibile: macelarie; pescarie; gastronomie, nonalimentar

BENEFICII OFERITE

- 1250 lei brut + sporuri
- Tichete de masa (9,35 lei*zile lucrate/luna)
- Program de lucru: 8 ore/ zi in ture

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro