Vanzator servicii IT - optimizare seo

DMM Grup. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzatorul trebuie sa gaseasca clienti pentru serviciile noastre unice de promovare online, atat pe partea de social media marketing, cat si pe partea de optimizare seo.
Poate lucra de oriunde din tara si dupa programul de el stablit. In urma unui training i se vor da toate datele necesare cooperarii.

Atentie ! Oferim comisioane recurente!(adica va incasa bani atat timp cat clientul va avea contract cu noi)

CERINTE

- experienta in comunicare si vanzari(OBLIGATORIU)
-intelegerea la nivel mediu al mediului online
-disponibilitate de comunicare cu clientii

BENEFICII OFERITE

Se ofare salar fix si comisioane recurente de 10% din comanda!
Salariul fix se ofera doar celor care trec de o perioada de proba! Comisioanele se pot obtine de catre oricine

Suntem o companie de seo cu experienta de peste 6 ani in acest domeniu si cu rezultate foarte bune in toate “timpurile”, atat pre -Panda si Penguin , cat si post Penguin 1si 2.

De-a lungul acestor 6 ani am invatat si am evoluat si noi odata cu schimbarile majore de algoritm de la Google si am transmis totul clientilor nostri. Trebuie sa recunoastem ca suntem probabil cea mai mare companie de seo din tara cu peste 25 de angajati si colaboratori si cu investitii de peste 100.000 de euro in mediul online .