Vanzator produse naturiste/Asistent de drogherie (asistent de farmacie)

Pharma vita

Job expirat

RESPONSABILITATI

-raspunde pentru corecta executare a procesului de recomandare si vanzare a produselor aflate in punctele de lucru;
- raspunde de preluarea,verificarea si validarea documentelor de livrare (facturi fiscale, avize in conformitate cu procedurile firmei);
-identifica problemele si nevoile cu care clientii intra in magazine;
- isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitate;

CERINTE

- absolvent de studii medii sau superioare;
- experienta intr-un post similar de minim 6 luni;
- absolvirea Colegiului de Farmacie (aviz de libera practica) reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- mediu de lucru profesionist intr-o companie moderna.
- pachet salarial atractiv

Pharma Vita este o retea de magazine naturiste fiind o inovatie pe piata din Romania, avand la baza cunostintele si experienta acumulate in 50 de ani pe piata din Anglia,