VANZATOR MAGAZIN PLANTE ZONA PIPERA

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul Floraria Tria's angajeaza vanzator pentru magazinele proprii din Bucuresti
Post dispobibil in magazinul din Mega Image Pipera
Responsabilitati:

Vanzarea produselor firmei (flori, plante, accesorii pentru plante etc)
Intretinerea plantelor din magazin
Evidenta stricta a actelor de magazin si a banilor
Evidenta stricta a stocului
Elaborarea de comenzi catre sediu pentru intretinerea stocului

CERINTE

studii minime liceul
experienta in vanzari pe orice alt domeniu
afinitate pentru domeniul plantelor
punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii
curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza o zi (9-21) si apoi o zi liber - program 12/36. Se da un weekend liber la 2 saptamani.
Carte de munca obligatoriu din prima zi.
Salariu: 1000 de lei pentru prima luna (de proba si pregatire) si 1400 de lei net in rest plus bonusuri ocazionale in functie de vanzari.
Se face obligatoriu programare telefonica pentru interviu. Telefon programari 0751136426

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii