Vanzator magazin electronice

SAI Wireless

Job expirat

RESPONSABILITATI

-comunicarea cu clientii magazinului (punctului de vanzare),
-prezentarea produselor aferente vanzarii,
-promovarea imaginii magazinului
-introduce în baza de date produsele pe care le-a comandat
-verifica produsele (cantitativ şi calitativ) date clientului
-probeaza calitatea mărfurilor expuse spre vânzare
-încasarea contravalorii marfii
-verifică banii încasati de la client
-depoziteaza banii în locurile speciale create pentru asta
erifica stocul de produse expuse pentru a determina nivelul lor
-depoziteaza şi pastreaza produsele conform specificaţiilor fabricantului sau procedurilor standard
-întocmeşte necesarul de produse pentru refacerea stocului de marfa expusa aduce marfa pentru a completa stocul de marfa expusa
-aranjeaza marfa pe rafturile de expunere
-scrie preturile produselor
-afiseaza sau ataseaza preturile produselor conform legilor în vigoare
-aranjeaza produsele în magazie respectând normele în vigoare
-intocmeste rapoarte periodice catre manager

CERINTE

-Studii minime
-Experienta in vanzari de preferat electronice
-Cunostintele tehnice constituie un avantaj
-Cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri din vanzari

SAI Wireless is a Spanish company from Valencia specialized in the creation, development and integration of products and services, on the move, for the e-Health sector. Founded in 2002 and with a highly qualified personnel, SAI Wireless devotes most of its resources to innovation and research. In constant contact with all stakeholders in the sector, SAI Wireless combines these two concepts to develop the most appropriate services with the most innovative technologies.