VANZATOR / LUCRATOR COMERCIAL

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania TITAN angajeaza VANZATORI pentru magazinele proprii de paine Belforno Fresh situate in Bucuresti, sectorarele 2, 3 .

Responsabilitati:

- Comercializeaza produsele catre clienti, oferindu-le consiliere despre produse;

- Lucreaza cu casa de marcat, operand documente de gestiune: raport de casa, raport de gestiune;
- Asigura in permanenta necesarul de marfa la raft;
- Receptioneaza marfa conform comenzii si raporteaza neregulile constatate;
- Verifica si efectueaza stocurile de marfa;

- Efectueaza inventare;

- Efectueaza si mentine curatenia in magazin.

CERINTE

- Studii medii: 10 clase/ Scoala Profesionala/ Liceu;

- Atestat Vanzator Lucrator in Comert - reprezinta avantaj;

- Experienta in comertul cu amanuntul minimum 2 ani;

- Cunostinte de lucru cu casa de marcat;

- Bune cunostinte de gestiune;

- Persoana comunicativa, serioasa, deschisa catre client, rezistenta la stres.

Se acorda salariu motivant, bonuri de masa, bonus vanzari, training-uri in vanzari, cursuri de calificare in meseria de Vanzator.

Compania Titan este parte din grupul Good Mills - cu sediul in Austria, care a inceput inca din 1995 sa se extinda pe segmentul food&beverage in Europa Centrala si de Est, in prezent activand in 7 tari. Grupul si-a concentrat activitatea pe segmentul produselor de morarit si a automatelor de cafea si snacks-uri.
Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.