VANZATOR / BARISTA

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajunge inainte de inceperea programului pentru a-si putea organiza activitatea in timp util;
- Efectueaza curatenia specifica in spatiul cafenelei mobile si in spatiul de depozitare;
- Daca este necesar ajuta clientii in comandarea produselor;
- Urmareste stocul de ingrediente si produse in asa fel incat sa anunte din timp ceea ce trebuie aprovizionat;
- Furnizeaza detalii legate despre produsele existente in meniu, promoveaza produse catre clienti;
- Pastreaza un aspect calm pe durata perioadelor cu volum mare de munca sau evenimente deosebite.

CERINTE

- Persoana dinamica, cu abilitati bune de relationare, customer service;
- Abilitati de comunicare;
- Bun organizator, cu atentie la detalii, capabil sa gaseasca solutii;
- Spirit de echipa;
- Studii medii cel putin, experienta anterioara in domeniu sau similar reprezinta un avantaj;
- Tinuta si conduita impecabile.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix lunar atractiv;
- Posibilitatea de a invata de la specialisti in arta prepararii si servirii cafelei si specialitatilor de cafea facute din propriul brand de cafea Caferino, care detine un certificat organic.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta