VANZATOR / BARISTA

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajunge inainte de inceperea programului pentru a-si putea organiza activitatea in timp util;
- Efectueaza curatenia specifica in spatiul cafenelei mobile si in spatiul de depozitare;
- Daca este necesar ajuta clientii in comandarea produselor;
- Urmareste stocul de ingrediente si produse in asa fel incat sa anunte din timp ceea ce trebuie aprovizionat;
- Furnizeaza detalii legate despre produsele existente in meniu, promoveaza produse catre clienti;
- Pastreaza un aspect calm pe durata perioadelor cu volum mare de munca sau evenimente deosebite.

CERINTE

- Persoana dinamica, cu abilitati bune de relationare, customer service;
- Abilitati de comunicare;
- Bun organizator, cu atentie la detalii, capabil sa gaseasca solutii;
- Spirit de echipa;
- Disponibil pentru deplasari si program de lucru in weekend;
- Studii medii cel putin, experienta anterioara in domeniu sau similar reprezinta un avantaj;
- Tinuta si conduita impecabile.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix lunar atractiv;
- Diurna, Cazare si Transport in cazul deplasarilor la evenimente care au loc in afara Bucurestiului;
- Program flexibil;
- Posibilitatea de a invata de la specialisti in arta prepararii si servirii cafelei si specialitatilor de cafea facute din propriul brand de cafea Caferino, care detine un certificat organic.

Clientul nostru este francizat Coffee-Bike - un concept de franciza viabil si de succes la nivel international, cu cea mai rapida crestere si care reuseste sa combine intr-o cafenea mobila pe roti, stilul de viata modern cu valorile traditionale!

Cautam seriozitate, respect si dorinta de munca, oferim seriozitate, respect si ocazia de a munci!

HR TIME, Marca Inregistrata
Hire and Retain. On time!

Recrutare si selectie
Consultanta resurse umane
Consiliere vocationala

Queen Mary Business Center