Vanzator Auchan Militari

SC Otter Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza activitatea de vanzare (incaseaza contravaloarea produselor vandute si intocmeste monetar, registru de casa, factura etc);
- Consiliaza clientii asupra produselor expuse (ofera informatii privind materialelel din care sunt realizate produsele respective, tehnologiile proprii fiecarui brand in parte, beneficiile oferite de acestea etc);
- Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);
- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

CERINTE

-Minim studii medii
-1-2 ani experienta in domeniu reprezinta avantaj
-Cunostinte utilizare PC
-Abilitati de comunicare excelente, sociabilitate
politete, ambitie, deschidere la nou
-Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial oferit: salariu fix, bonuri de masa, bonus in functie de performante;
-Posibilitati de promovare in cadrul companiei in functie de rezultatele obtinute;
- Training

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Salamander, Clarks, Aldo, Call It Spring, etc. In momentul de fata, reteaua de magazine este formata din 57 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Daca esti entuziast/a, responsabil/a si mereu in cautare de provocari, Otter este compania potrivita pentru tine!

Aplica la acest job

SC OTTER DISTRIBUTION SRL

11 anunturi active

Detalii job

Departament:
Vanzari

Industrie:
Comert / Retail

Tip job:
Full time

Oras:
Constanta

Nivel cariera:
FaraStudiiSup/Necalificat,
Student,
Entry-Level/Primii 3 Ani Exp,
Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat