Vanzator alimentar hypermarket raion gastro

SC ESSA SALES & DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia ESSA angajeaza pentru hypermarket din Berceni.
Vanzator alimentar raion:
Gastronomie

Beneficii:
Salariu motivant
Program in ture
Spor de weekend si de sarbatori
Bonuri de masa
Asigurare medicala

Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale.

Persoanele interesate pot suna la numarul de telefon 0724 599 839 sau pot lasa mesaj privat.

CERINTE

- seriozitate
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme BIP (www.bipgrup.ro) , reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul BIP este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatorare / distribuitoare de bunuri larg consum in a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.