Vanzator

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un reper in domeniul cofetariei, patiseriei si panificatiei pe piata din Romania - Vanzatori/ Lucratori Comerciali.

• Este responsabil de comercializarea, prepararea produselor existente in nomenclatorul de produse si
promovarea conceputului companiei;
• Respecta intocmai procedurile de vanzare si preparare, conform standardelor existente;
• Receptioneaza produsele conform comenzilor efectuate, in conditiile de calitate si cantitate;
• Intretine si raspunde de obiectele de inventar aflate in gestiunea magazinului;
• Promoveaza imaginea firmei si afiseaza un comportament exemplar in relatia cu clientii firmei.

CERINTE

• Persoane tinere, entuziaste, comunicative;
• Absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat, de preferat cu profil economic-industrie alimentara;
• Cursurile de comunicare constituie un avantaj;
• Onest
• Ambitios, cu spirit de initiativa;
• Capacitate de a asimila un volum mare de informatii;
• Abilitati de munca in echipa si comunicare facila cu colegii;
• Spirit organizatoric;
• Grad ridicat de atentie la detalii;
• Spirit anlitic;
• Cunoscator al pachetului MS Office.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu atractiv
- bonusuri din vanzari
- tickete de masa

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement