Lucrator comercial ZaZa

Zaza

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzarea produselor catre clienti
- cunoasterea produselor si promovarea acestora
- consilierea clientilor, intuind nevoile acestora;
-oferirea de informatii cu profesionalism si amabilitate astfel incat sa castige increderea clientilor si sa ii determine sa achizitioneze produsele respective
- lucrul cu casa de marcat, POS
- emiterea facturilor si a altor documente contabile
- intretinerea ordinii, a curateniei in magazin
- participare la aranjarea marfii in magazin
- participare la inventarele magazinului

CERINTE

-sa stie sa interactioneze cu clientii si sa aiba experienta in vanzari
- sa fie punctuala si zambitoare
- sa fie dedicata Brandului pe care il reprezinta
- sa fie responsabila
- sa isi doreasca un loc de munca stabil.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
Pachet salarial atractiv
Posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Zaza Underwear