Vanzatoare Stand

OVIDANMARC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea de vanzare a tigarilor electronice, receptionare si inventariere marfa. Spatiul de vanzare este un stand in cadrul magazinelor Kaufland si Mega Image Bucuresti

CERINTE

Nivel studii- medii
Abilitati de lucru in echipa
Experienta de minimum un an
Responsabilitate si seriozitate
Sa se agigure ordinea si curatenia la spatiul de lucru

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, echipa tanara si profesionista, posibilitate de dezvoltare profesionala si personala. Bonusuri din vanzari

SmokeMania este o companie importatoare de tigari electronice de cea mai buna calitate .

Lucram numai cu cele mai bune companii producatoare de tigari electronice , misiunea echipei SmokeMania fiind de a oferi cele mai bune tigari electronice si accesorii la cele mai bune preturi de pe piata .

Suntem intr-o continua cautare de noi produse care sa ofere clientilor SmokeMania cel mai bun raport calitate / pret , dorinta noastra fiind de a multumi pana si pe cei mai exigenti clienti .