Vanzatoare reprezentant magazin jaluzele

Mauris Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam vanzatoare cu experienta in domeniul tehnicii de umbrire: jaluzele verticale si orizontale, rolete textile simple si casetate, plase insecte, rulouri de exterior, paneluri japoneze, falduri, glafuri, componente.

Pentru a vizualiza produsele va rog sa accesati pagina de
facebook.com/ Mauris.Concept

Program flexibil.

Activitate fara stres.

De preferat cu domiciliul in sectorul 3.

Ne intereseaza numai colaborare pe termen lung cu contract de munca.

Salariu oferit 1300, cu posibilitati de crestere in functie de implicare.

Va rugam sa atasati CV cu foto si sa aplice DOAR persoanele cu experienta in acest domeniu si care sunt nefumatoare.

Punct de lucru sectorul 3, zona Titan.

CERINTE

Solicitam seriozitate si implicare.

Aspect ingrijit, atentie la detalii si spirit de raspundere.

Nefumatoare.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit 1300 lei, cu posibilitati de crestere in functie de implicare.

DESCRIEREA FIRMEI

Tehnica parasolara

Jaluzele verticale si orizontale
Rolete textile simple si casetate
Falduri Roman&Shades
Paneluri japoneze
Rulouri de exterior
Pereti antivant
Plase insecte
Glafuri-pervaze
Componente si accesorii