Vanzatoare promoter cofetarie patiserie

Gram 4MBE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele, invitand potentialii clienti sa guste.
Asigura expunerea produselor.
Serveste clientii asistandu-i in alegerea produselor, ambaleaza, incaseaza contravaloarea si emite bonul fiscal.
Asigura curatenia locului dde munca.
Intocmeste stocul si face receptia marfii.

CERINTE

- igiena personala impecabila;
- cunoasterea corecta a limbii romane;
- prezenta placuta si bun simt (zambet si "buna ziua" merita oricine);
- se lucreaza numai in picioare, cu pauza de masa;
- turele sunt de 10 sau 12 ore;
- minim jumatate din timpul de lucru se lucreaza in exterior.

BENEFICII OFERITE

Locatiile unde avem nevoie de personal sunt casute din lemn in parcarile magazinelor Metro Militari si Metro Berceni.

Contractul de munca este pe perioada nedeterminata.
Salariul si beneficiile sunt motivante.
Nu sunt necesare studii finalizate.

DESCRIEREA FIRMEI

comercializare produse cofetarie