Vanzator/Vanzatoare in Cofetarie/Patiserie - Sector 6, Dr Taberei - 20 posturi, Urgent

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent 20 de vanzatori in industria alimentara, cod COR 522101 , orar Full-Time
Angajari imediate in maxim 2-3 saptamani.

Se accepta si candidati care nu au diploma de Bacalaureat.

Cautam Vanzatori/Vanzatoare pentru un lant de Cofetarii/Patiserii din Bucuresti, companie cu reputatie foarte buna si peste 200 de salariati .

Locurile de munca sunt in 6 puncte de lucru : 3 in Dr Taberei, 1 in Crangasi, 1 in Pantelimon.

Responsabilitati :
- vanzarea produselor catre clienti in cadrul patiseriilor
- incasarea numerarului
- sarcini legat de inventarul zilnic
- raportarea catre management
- pastrarea curateniei in magazin
- promovarea imaginii magazinului
- verificarea si mentinerea stocurilor .
- alte sarcini specifice jobului

CERINTE

Seriozitate, punctualitate, implicare.
Capacitate de a scrie si a citi coerent, fara greseli.
Aspect prezentabil, atitudine potrivita pentru vanzari

Experienta in industria alimentara este un avantaj
Atentie la detalii , capacitate de concentrare
Persoana sanatoasa, capabila de efort prelungit (lucru in picioare)
Dorinta de a lucra pe acest post minim 12 luni.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru cu reputatie buna, bine organizat
Loc de munca stabil intr-o societate de succes
Salarizare la nivelul pietei pentru aceasta meserie

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru mai multe detalii intra ACUM pe http://www.temax.ro