Vanzatoare - Patiseria Tineretului

Patiseria Tineretului SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Atributii:
Sa cunosti si sa promovezi produsele marca PatiseriaTineretului;
Asezare si organizare produse in vitrina;
Sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
Utilizare casa de marcat;
sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

CERINTE

*Cerinte:
Aspect fizic placut;
Harnica;
Corectitudine;
Orientare si deschidere catre client;
Energetica;
Zambitoare;
Experienta in domeniu;
Organizata.

BENEFICII OFERITE

*Oferim:
Stabilitatea locului de munca;
Instruire;
Echipament de lucru;
Formare profesionala;
Bonuri de masa;
Posibilitate de avansare;
Buget pe zi pentru produse.

Bunatatile si aromele duminicilor si Sarbatorilor bunicii sunt astazi in fiecare zi aici, la noi, la Patiseria Tineretului, in amintirea zilelor in care prietenii nostri pofticiosi ne calcau nerabdatori pragul, intreband de bunica si de minunile care ii ieseau din cuptor diminetile, mereu si mereu mai bune.

Cei care fac parte din echipa „Patiseria Tineretului” sunt extrem de importanti si de aceea ne dorim sa avem alaturi oameni pasionati, seriosi, pozitivi, atenti la nevoile clientului, responsabili indiferent de ceea ce fac si in acelasi timp ii ajutam sa se integreze in scurt timp!

Suntem aici pentru tine!