VANZATOARE(OR) SUPERMARKET

CHANCE ENTERPRISE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Supermarket in Sectorul 2
-Organizarea, pastrarea si depozitarea marfurilor conform regulilor de functionare si organizare ale supermarket-ului.
-Vanzarea produselor comercializate de firma in mod corect, politicos si rapid.

CERINTE

Bacalaureat
Persoana agreabila, comunicativa, orientata catre client, serioasa si punctuala.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Loc de munca stabil;
- Posibilitati reale de promovare in functie de performante;
- Mediu de lucru competitiv intr-o retea se supermarket-uri aflata in expansiune.

SC CHANCE ENTERPRISE SRL desfasoara din 1994, activitati de comert cu o gama diversificata de bunuri de larg consum: produse alimentare preambalate, dulciuri, ape minerale, racoritoare, bauturi alcoolice, cafea, tigari, condimente, masline,conserve de carne, legume si fructe, paste fainoase, faina ambalata si vrac, napolitane, ceaiuri, produse de curatenie, produse de igiena personala, detergenti etc.