Vanzatoare magazin accesorii Carrefour Colosseum

PARIS MILAN BRANDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
-consilierea clientului in alegerea produsului dorit
-gestionarea stocului de marfa existent
-mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului

CERINTE

minim studii medii (diploma de bacalaureat)
-persoana dinamica, motivata, responsabila
-abilitati de comunicare, experienta in domeniul vanzarilor sau determinare in acumularea cunostiintelor intr-un timp cat mai scurt

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-posibilitati de dezvoltare a unei cariere in domeniu si de promovare in functii superioare
-pachet salarial motivant compus din salariu fix, 1200 ron si comision
-mediu de lucru placut, feminin

Domeniul de activitate al firmei este distribuirea de accesorii vestimentare si bijuterii in marile hipermarketuri.