Vanzatoare la insula comerciala

CIOCCOLATO ITALIANO NR.1 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de creme dulci marca Cioccolato Italiano.
Programul este flexibil, insula trebuie sa fie deschisa pe intreaga perioada cat Mega Mall este deschis, ceea ce inseamna ca se poate lucra cate 6 ore/ zi sau o zi da/ una libera sau doua zile lucratoare/ doua zile libere, dupa cum va fi intelegerea intre cele doua persoane angajate

CERINTE

Candidatul ideal:

Persoana agreabila, serioasa si optimista, persoana care sa constientizeze faptul ca seriozitatea si implicarea sa se vor reflecta direct in veniturile pe care le va obtine.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, 1.500 lei net + bonusuri la vanzare

Cioccolato Italiano Nr.1 Srl este o companie noua pe piata romana ce vinde un brand exclusiv de cremuri dulci artizanale. Compania ofera posibilitate de crestere in cariera persoanelor creative, ambitioaze, cu umilinta intelectuala si valori.