VANZATOARE- imbracaminte dama

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initial va lucra pe vanzare in mediul online- actualizare informatii site, promovare magazin in mediul online
Ulterior- dupa deschiderea punctului de lucru- magazin- se va trece la vanzare directa
Organizare magazin
Crestere volum vanzari
Operare casa de marcat
Dezvoltare profesionala

CERINTE

- Studii medii
- Experinta minima in mediu online
- Cunostiinte PC si Microsoft Office
- Persoana organizata, punctuala, abilitati foarte bune de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu: 900 RON+ comision din vanzare
Contract de munca
Zona- sector 1

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!