VANZATOARE DE PRODUSE COSMETICE / BEAUTY ADVISOR

Wycon Cosmetics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
- Consilierea clientului in alegerea produsului dorit
- Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii aspectului propriu si a magazinului
- Utilizarea casei de marcat, a POS-ului si a sistemului intern de gestiune

CERINTE

- Minim studii medii (diploma de bacalaureat)
- Persoana dinamica, motivata, responsabila, punctuala si onesta
- Abilitati de comunicare (de preferat experienta in domeniul vanzarilor cosmeticelor)
- Aspect fizic placut, ingrijit, mai ales in privinta machiajului
- De preferat cunostinte limba engleza - nivel conversational
- Cunostinte de baza PC

- Se solicita CV cu poza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Carte de munca
- Curs de pregatire
- Posibilitate de promovare pentru cei care demonstreaza abilitati de conducere
- Alte beneficii
- Magazinul se afla in centrul Bucurestiului

Wycon Cosmetics, companie leader de piata in Italia, in vanzarea produselor cosmetice.