vanzatoare cafenea/bistro

Basilicum Food

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam persoana cu experienta, domeniul alimentar, Bucuresti (partea de nord). Vindem produse la raft precum si mancare la mese. Veti fi implicata in toate stadiile vanzarii si servirii.

Experienta, recomandare de la locul de munca anterior, CV, cazier.
Persoana responsabila, sociabila si ambitioasa.

Responsabilitati
- Prezentarea si vanzarea produselor intr-un mod cat mai atractiv
- Cunoasterea produselor in detaliu
- Adaptarea strategiei de prezentare si vanzare in functie de nevoile si bugetul clientilor
- Consilierea clientilor pentru o alegere corecta a produselor
- Rapoarte zilnice de gestiune
- Receptionarea produselor, aranjarea produselor pe rafturi, marcarea produselor cu preturi
- Verificarea zilnica a stocurilor

CERINTE

- Experienta in vanzari de cel putin 6 luni
- Atitudine pozitiva, seriozitate, eficienta, organizata, capacitate de a invata repede
- Aspect fizic placut, bune maniere

Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati pentru interviu.