Vanzatoare

Mirano.International Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atingerea targetului de vanzari stabilit;
Promovarea produselor companiei (detalii design, functionalitate, materiale utilizate);
Receptie marfa, aranjarea produselor in magazin;
Cunostinte utilizare casa de marcat fiscala, POS, intocmire registru de casa, etc.
Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca.
Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv (salariu fix + comisioane)
Mediu de lucru placut, intr-un colectiv tanar, dinamic, intreprinzatorAtingerea targetului de vanzari stabilit;

CERINTE

Când vorbim de Mirano, ne referim instant la genţile de călătorie! Pe lângă brandul propriu Mirano – care s-a remarcat de-a lungul timpului prin produse de calitate dar accesibile, grupul are exclusivitate în România pentru distribuţia brandurilor Delsey.
Condusă de o echipă dedicată, afacerea s-a dezvoltat într-un stil armonios, deschizand pana in present peste 10 magazine, atat in tara, cat si in Bulgaria.