Urgent 1400 lei net - vanzatoare sector 3

XNH COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuții :
- recepție marfa (participare efectiva la primirea mărfurilor - verificare cantități șI ocazional participare împreună cu ceilalți colegi la descărcarea marfii)
-aranjare mărfuri pe rafturi și în frigidere
- curățenie zilnica la locul de munca ( maturat, șters praful, spălat podea )
- vânzare marfuri
- încasare facturi paypoint
- plata furnizori
- comenzi furnizori
- completare zilnica fișe temperatura frigidere
Mic magazin alimentar
Program în ture 7.00-16.00 / 15 - 22

CERINTE

Prezenta agreabila
Amabila
Punctuala
Corecta
Onesta
Ingrijita
Abilitati de comunicare
Experienta nu e neapărat necesara dar e un avantaj
FARA CONFLICTE MAJORE CU FOSTII ANGAJATORI SAU FOSTI CLIENTI

BENEFICII OFERITE

- Salariu pt început 1400 lei net, urmând a fi negociat ulterior
- carte de munca
- apreciem implicarea și loialitatea prin prime de performanță

Mic magazin mixt ( paine, alimentare, legume-fructe, bauturi, cosmetice și detergenti)