Urbanist

sc dani building srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- absolvent al facultății de urbanism;
- prezintă avantaj experiența în proiectarea de urbanism (PUG, PUZ)
- cunoașterea şi respectarea legislației în vigoare specifice domeniului amenajării teritoriului și urbanismului
- cunoștințe avansate în programe CAD/ BIM ( Nemetsechek Allplan)
- persoană comunicativă, echilibrată, pozitivă
www.danibuilding,ro

CERINTE

- capacitate de lucru în echipă și individual, în condiții de stres
- meticulozitate, atenție la detalii, receptivitate
- abilități de comunicare
- capacitate de organizare, planificare, prioritizare

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa
decontare transpott

SC Dani Building SRL este o companie ce a fost infiintata in anul 2008, cu capital integral privat romanesc, activitatea firmei desfasurandu-se in urmatoarele domenii: arhitectura,urbanism, proiectare retele de alimentare cu apa, retele de canalizare a apelor menajere, drumuri, ridicari topografice.