Universal Teller

UniCredit Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea activitatilor operationale cu numerar (plati si incasari) la timp si corect
• Contributia activa la realizarea gradului de migraţie catre canalele alternative de deservire ale clientilor (Internet Banking, BNA, ATM si orice alte tehnologii de migratie sunt disponibile)
• Sustinerea activitatii de operatiuni prin preluarea instrumentelor de plata si oferirea de informatii clientilor
• Verificarea atenta a numerarului pentru a identifica eventuale falsuri

CERINTE

Daca te regasesti in descrierea de mai jos, te asteptam in echipa noastra:
• Organizarea si orientarea catre client sunt punctele tale forte
• Esti persoana care se implica 100% in ceea ce face
• Lucrezi bine in echipa
• Iti place sa gasesti solutii la problemele cu care te confrunti
• Ai cunostinte PC, MS Office si limba engleza
• Ai studii superioare in desfasurare sau finalizate

In Romania, UniCredit Bank este una dintre principalele institutii financiare, oferind servicii si produse de inalta calitate pentru toate categoriile de clienti. UniCredit Bank isi propune sa mentina permanent clientul in centrul activitatilor sale, sa fie un partener cu care se lucreaza usor si sa fie o parte foarte activa a comunitatilor in care isi desfasoara activitatea.