Unit Manager/Director de agentie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este important unde te afli. Dar este si mai important unde vrei sa ajungi.

De ce tu?!

Comunici usor cu oamenii.
Stii ca pentru a avea success e nevoie de perseverenta si disciplina.
Esti genul care indiferent de situatie, merge numai inainte.
Iti doresti sa te implici in dezvoltarea colegiilor tai.
Stii ca pentru a reusi e nevoie sa-ti asumi responsabilitati de lider.
Ai minimum 2 ani experienta in managementul si dezvoltarea de echipe.

CERINTE

Ce o sa faci ?!

Recrutezi consultanti de asigurări de viață.
Dezvolți abilitățile și competențele în vânzări ale consultantilor oferindu-le oportunitatea de a-și pune în valoare propriul potențial.
Recrutezi, selectezi, motivezi si dezvolti o forță de vânzări profesionistă.
Găsești modalități inovatoare de a vinde o gamă diversificată de produse clienților.
Obții satisfacții în vânzări pe termen lung, alături de membrii echipei tale.
Construiești propriile obiective de carieră, pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

De ce la noi?!

Pentru ca îți oferim următoarele beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o companie multinatională, un leader global în de asigurări de viață, unde poți avea impact în mod real în propriul nivel de satisfacții profesionale.
Dezvoltarea aptitudinilor in executarea de roluri multiple.
O carieră pe termen lung și dezvoltare personală continuă, pentru cei ce doresc să devină leaderi.
Program de training creat dupa practici internationale, imbinand conceptele teoretice cu aplicarea practica.
Pachet financiar atractiv, corelat cu performanța propriei echipe.
Suport oferit de manageri cu experienta internationala, in fiecare etapa a programului
Dezvoltarea competentelor in implementarea de proiecte complexe.