Unit Manager

Competitive Intelligence RA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Finanțare lunară de până la 2.700 lei + comision direct + bonusuri de performanță în cel mai modern proiect ce se va desfășura în perioada următoare în cadrul uneia dintre companiile din Top 10 România în asigurări.

LOCURI DISPONIBILE
7 poziții de management (Team Lider) și 41 de poziții Master Consultant și Consultant disponibile.

CERINTE

- fără experiență în vânzări de asigurări : 20 locuri
- cu experiență minim 1 an : 28 locuri
- participarea în cadrul programului de perfecționare în vânzări presupune susținerea unui test de abilități în vânzare
- pentru persoanele fără experiență se plătește cursul de obținere a codului RAF
- persoanele selecționate primesc contract pentru o perioadă de minim 1 an
- persoane cu aspect plăcut, inteligență peste medie, spirit antreprenorial

BENEFICII OFERITE

DESPRE PROGRAM
Programul Q-Life este unicul program de antrenament în vânzări și formare în NeuroVânzări din România elaborat în baza celor mai noi descoperiri din neuroștiințe care pot fi aplicate în vânzări. Scopul implementării programului în această structură-pilot este ca la sfârșitul primului an de pregătire toți participanții în program , prin antrenament, pe lângă finanțarea pe care o primesc să aibă o performanță în vânzare de până la 4 ori mai mare decât media pieței câștigând din vânzarea proprie de până la 4 ori mai mult.

Detalii găsiți pe pagina www.neuroasigurari.ro în meniul Q-Life

Puteți cere relații pe adresa q-life@neuroasigurari.ro sau la telefonul 0756031188

Doar persoanele selecționate vor fi contactate. Ocuparea locurilor se face în ordinea transmiterii CV-urilor cu condiția ca persoana să fie admisă la interviu.

Un program unic în România – o ocazie unică pentru cei care vor să câștige mai mult!

Servicii profesionale în vânzări de asigurări life-non-life și managementul vânzărilor. Companie premiată cu ”Premiul pentru creativitate” la Gala Premiilor Brokerilor de Asigurare 2014 organizată de către XPrimm. Premiul a fost acordat pentru contribuția la dezvoltarea pieței de brokeraj în asigurări.
Compania este și consultantul pentru dezvoltare al brokerului de asigurare Risc Total Asig.