Unicon S.A.- inginer ofertare -decontare, constructii si instalatii

UNICON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura intocmirea ofertelor tehnice, pe specialitati; - isi insuseste documentatia de ofertare, stabileste materialele principale, echipamentele necesare si modul de executie; - stabileste furnizorii de materiale, echipamente si servicii; - intocmeste cererile de oferta pentru materiale, furnizori de materiale, echipamente si servicii - realizeaza analiza comparativa a ofertelor primite; - stabileste solutii alternative, cand este cazul; - intocmeste oferta pe categorii de lucrari in functie de ofertele primite; - stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate; - stabileste metoda de lucru; - pastreaza arhiva de lucru a ofertelor; - elaboreaza raportul de evaluare a intocmirii ofertei, cu specificarea furnizorilor de echipamente/materiale/ manopera alesi pentru intocmirea ofertei.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii