Unicon S.A.- inginer ofertare -decontare, constructii si instalatii

UNICON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza, urmareste si supervizeaza executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie in vederea atingerii obiectivelor stabilite in activitatea proiectului la cele mai inalte standarde.

CERINTE

Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
Are obligatia de a respecta confidentialitatea informatiilor la care are acces in cadrul societatii;
Studii tehnice medii/superioare;
Cunoasterea normelor legale in domeniu;
Experienta de minim 5 ani pe santier;
Capacitate de coordonare a echipei din subordine;
Abilitati de lucru in echipa;
Abilitati reale de planificare si organizare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
Abilitatea de a respecta deadline-uri;
Rigurozitate, atentie la detalii;
Persoana dinamica, motivata, flexibila;
Persoana serioasa, ordonata, responsabila;

BENEFICII OFERITE

negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii