UNICON S.A. angajeaza inspector resurse umane si normarea muncii

UNICON S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inspector Resurse Umane si normarea muncii
Responsabilitati:
- intocmeste toate documentele necesare salarizarii inclusiv prin normarea lucrarilor;
-Inregistreaza si actualizeaza informatiile din Registrul electronic de evidenta a salariatilor, in concordanta cu legislatia in vigoare;
- Intocmeste documentele necesare pentru angajarea si plecarea din companie a angajatilor, precum si alte documente legate de miscarile de personal – contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii,adeverinte, in concordanta cu legislatia in vigoare;
- Pregateste si indosariaza toate documentele care reflecta schimbarile in situatia angajatilor (ex: suspendare a CIM, prelungire CIM, etc.).
- Verificarea pontajelor lunare;
- Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la prevederile politicilor de resurse umane ale companiei.
-Elaborarea si implementarea sistemului de masurare a muncii, adaptat specificului activitatii si conditiilor concrete existente in firma, calculul eficient planificat si realizat. introducere de date.

Salariul se va negocia in urma interviului.

CERINTE

Cerinte:
Minim 1 an experienta relevanta pe un post similar in domeniul constructiilior.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de constructii