Transfer pricing specialist

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

În biroul din București, avem un loc liber în echipă!

Suntem în căutarea unui coleg(ă) responsabil (ă), proactiv (ă) și interesat (ă) în dezvoltarea unei cariere internaționale!

Dacă ai experiență în domenii precum fiscalitate, analiză financiară, transfer pricing și cunoștințe de statistică și juridice te încadrezi perfect în profilul dorit de noi!

În plus, dacă vorbești limba franceză ai un avantaj competitiv în fața celorlalți candidați!

CERINTE

Îți enumerăm câteva din responsabilitățile pe care le vei avea în calitate de Transfer pricing specialist:

• Crează dosare prețuri de transfer pentru un grup de societăți naționale și internaționale și compară fluxurile financiare între societățile aceluiași grup ;
• Reprezintă compania la controale fiscale ;
• Elaborează rapoarte complexe pentru top management ;

Întrucât ne place să ne recompensăm colegii performanți, îti propunem:

• Pachet salarial atractiv;
• Mediu de lucru internațional;
• Oportunitatea de a lucra alături de top management, într-o poziție strategică.