Training Assistant

COMPASS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asistenta-suport pentru consultantii din firma (asistenta in organizarea unor evenimente si programe de training, actualizari si prelucrari materiale, traduceri, task-ui administrative)
-Cautari intensive/specializate ¿ pe Internet

CERINTE

-Spirit analitic, atentie la detalii si putere de concentrare
-Implicare si asumare responsabilitate in tot ceea ce face; bun organizator si management al timpului si prioritatilor; rezistenta la stres
-Sa poate informa rapid si concis despre stadiul/situatia diferitelor activitati
-Spirit de echipa
-Studii superioare (sau student in ultimul an)
-Nivel foarte bun de operare calculator: Word, Excel, PowerPoint, MsOutlook, Internet
-Limba engleza ¿ foarte bine

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de a deveni Coordonator Training (in 2 ani)
-Salariu net: 150-225 Euro * evaluare semestriala * salarizare in trepte + bonusuri in functie de contributii/participari la proiecte
-Minim 10 zile de coaching/training ¿ anual
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionist