Training Analyst - Advanced in Excel

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura crearea si actualizarea ofertei de cursuri in aplicatie la nivelul intregului grup
Asigura generarea de raportare asupra evolutiei catalogului de formare si a activitatii desfasurate
Asigura suportul necesar stabilirii planului de formare de catre Training Lead
Colecteaza si centralizeaza nevoile de formare, asigura suport in vederea validarii acestuia
Programeaza sesiunile de formare pentru cursurile existente, in colaborare cu teamlead-ul echipei
Asigura suportul logistic pentru sesiunile de formare (formatori, sali, alte nevoi logistice)
Elaboreaza calendarul anual de distributie a cursurilor online din catalogul international

CERINTE

- Studii superioare
- Cunoasterea MS Office si HTML la nivel mediu spre avansat
- Experienta in domeniul resurselor umane - avantaj
- Experienta in livrarea de training folosind platforme online - avantaj
- Limba franceza – nivel avansat (vorbit si scris)
- Limba engleza – nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.