Trainer

Accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități

- construirea, testarea si livrarea programelor de training
- mentinerea serviciilor la un standard inalt, mentinerea relatiilor cu clientii

CERINTE

- Studii superioare;
- experienta de minim 2 ani in training/management
- certificat de calificare în profesia de formator;
- atenţie concentrată şi atenţie la detalii;
- capacitati excelente de comunicare si abordare empatica, centrata pe nevoile clientilor
- echilibru emoţional, autocontrol;
- abilități excelente de comunicare, claritate în exprimare, gandire structurata
- abilități excelente de networking si relationare
- conectarea la mediul de afaceri si a intelegerea activitatii clientilor, orientare catre client

BENEFICII OFERITE

- bonusuri de loialitate si performanta
- formare profesională în cadrul companiei;
- pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea firmei
Accesis, prin cele doua departamente de comunicare - Accesis Train Conversation si Accesis Human Resources,
lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor de comunicare in limba
straina si a programelor de training, precum si imbunatatirea continua a produselor.
Trainerii inteleg mediul de afaceri, sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative,
cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.